جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  برگشت به همه

  وقتی یک برند بلژیکی بازار ساعت جهان را به چالش میکشد...

  وقتی یک برند بلژیکی بازار ساعت جهان را به چالش میکشد...

  امروزه ساعت مچی علاوه بر نشان دادن زمان به یکی از مهمترین اجزای پوشش و مد تبدیل شده است. به همین دلیل برندهای فشن در سال های اخیر حضور پررنگی در صنعت ساعت سازی داشته اند و همین مسئله باعث رقابت شدیدی بین کمپانی های مختلف ساعت ساز شده است.

  آیس واچ از آن دسته از برندهایی است که توانسته با یک استراتژی هدفمند و شجاعانه و در زمانی کوتاه به یکی از محبوبترین برندهای ساعت در دنیا تبدیل شود.

  خلاقیت جالب توجه طراحان بلژیکی در طراحی منحصر به فرد مدل های آیس واچ، طیف گسترده ای از رنگ های جذاب و زیبا، لطافت باورنکردنی بند و قاب سیلیکونی، ضد آبی و کیفیت موتور و حس راحتی در استفاده از آن باعث شده است که آیس واچ در کمتر از 15 سال از شروع فعالیت خود مورد توجه طیف گسترده ای از مصرف کنندگان مخصوصا" جوانان در سراسر جهان قرار بگیرد.

   

   

  گفته می شود عمر و استقامت یک درخت به ریشه های آن بستگی دارد، ریشه برند آیس واچ هم به لطف تلاش های مستمر بنیان گزار آن آقای "ژانپیر لاتگن" بسیار محکم کاشته شده است. کمپانی مادر آیس واچ در شهر بستوگن بلژیک و در زمینی به مساحت 6000 متر مربع واقع شده است که مرکز فرماندهی و مغز متفکر آیس واچ به حساب می آید. بازاریابی هوشمندانه، ارتباطات حقوقی قوی، کمپین های تبلیغاتی گسترده، شرکای تجاری متعهد در امر توزیع و فروش و ده ها کار دیگر باعث شده نام تجاری آیس واچ بتواند همواره حضور خود را در مقیاس جهانی رشد داده و آینده نگری آن نشان می دهد که ما در آینده بیشتر نام آیس واچ را در صنعت ساعت سازی خواهیم شنید.

  برند آیس واچ به لطف همکاری و مشارکت با کمپانی های معتبر و افراد مشهور در حوزه سینما، موسیقی و ورزش از جمله

  (BMW Motor Sport, Globe Race, Black Eyed, David Guette, Jeniffer Lupezz, Katty Pery, No Doubt Band, Jason Derulo, Avril Lavigne, Philippe Gilbert, Florent Manaudou, Tatiana Silva)

  توانسته است در چهار گوشه ی جهان بسیار موفق عمل کند و با حدود 5 میلیون هوادار در شبکه های اجتماعی راه پیشرفت را به سرعت بپیماید.

  برند آیس واچ هم اکنون به یک نام پایدار بدل شده است که همه ساله با ارائه جدیدترین مجموعه های به روز و متنوع مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند.

  در آینده از برند آیس واچ بیشتر خواهیم شنید.

  نظرات
  نظر خود را وارد نمایید. بستن
  MAldLxkehquomP
  FgZKMCprhHzfw