جستجو
همه دسته بندی ها
    منو بسته

    درباره ما

    ساعت در ایران بیش از یک قرن قدمت دارد و اولین حضور ساعت در ایران به دوره ی قاجار نسبت داده شده است که ساعت هایی در میدان های بزرگ و مهم شهرها ساخته میشد و به ساعت های شهری شهرت داشت. قدیمی ترین این ساعت ها در یزد، تبریز، تهران و اصفهان قرار دارند و بعنوان نماد از آن ها یاد شده است. با پیشرفت صنعت ساعت سازی در دنیا و تکامل آن، ساعت مسیر جدیدی را آغاز کرد. استفاده از ساعت در جنگ ها برای سربازان، استفاده ی آن برای اقشار خاص و همچنین استفاده از فلزات گران بها مانند طلا و نقره در ساخت ساعت باعث شد این ساخته بشر کم کم بعنوان یک وسیله ی ارزشمند مورد توجه همه اقشار جامعه قرار گیرد. امروزه ساعت با اشکال مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. ساعت های دیواری، رومیزی، مچی، تزئینی و دکوری از جمله این تولیدات هستند.

    گروه بازار ساعت ایران با بیش از 20 سال سابقه در عرصه واردات و فروش ساعت های اصیل در بازار سنتی و غیر آنلاین و همچنین همکاری با بیش از 500 فروشگاه ساعت در ایران، این افتخار را دارد که بعد از این به صورت مدرن و آنلاین بتواند با مصرف کنندگان نهایی در ارتباط باشد و بدون واسطه این محصول را به دست خریداران و علاقه مندان برساند.

    فروشگاه اینترنتی "بازار ساعت ایران" با هدف ارائه ساعت های اصیل و جهانی از سال 1398 فعالیت خود را آغاز نموده تا خریداران بتوانند انواع ساعت های دیواری، رومیزی، مچی، تزئینی و دکوری را به راحتی و با اطمینان کامل خریداری نمایند.